Pomysłowa łazienka – płytki 3D

Decyzja o tym, jak ma wyglądać łazienka, jest jedną z trudniejszych, ponieważ często jej wystrój nie zmieni się przez lata. O ile pokój dzienny możemy malować 2 razy w roku w razie potrzeby, o tyle mało kto ma ochotę skuwać kafelki i robić remont łazienki częściej niż raz na 5-10 lat. Aranżacja tego pomieszczenia jest bardzo ważna, ponieważ spędza się w nim wiele czasu każdego dnia. Z kolei podczas wizyty gości może być wizytówką całego domu lub jego antyreklamą, dlatego ważne jest, aby łazienka była zrobiona z pomysłem. W tym celu warto odwiedzieć salon płytek w poszukiwaniu płytek 3D – http://dagmaplytki.pl/?id=blog&post=plytki-3d.

Zaczynamy projektowanie

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest wymierzenie łazienki a następnie zrobienie projektu jej wnętrza. Salon płytek w Katowicach doradzi, co aktualnie jest na topie oraz co sprawdza się w łazience o danych rozmiarach. Na pewno świetnie sprawdzają się płytki 3D, które obecnie mają swój czas rozkwitu, dlatego w czasie projektowania wnętrza warto rozważyć ich zastosowanie.

W projekcie kluczowy będzie wybór koloru oraz tekstury płytek 3D. Daje to przede wszystkim możliwość kreowania cudownych efektów wizualnych, których nie da się uzyskać, stosując zwykłe płytki. Projekt pokazuje także wzory, jakie zostaną utworzone na ścianach.

Zalety płytek 3D

Płytki 3D pozwalają na osiągniecie niesamowitego efektu estetycznego. Mają one różne tekstury, które ożywają pod wpływem słońca. Wydaje się, jakby pomieszczenie żyło. Często stosowane są w jednym obszarze pomieszczenia na przykład w okolicy umywalki. Dodają szyku i elegancji prostym pomieszczeniom, które bez nich mogłyby wyglądać surowo i zimno. Co ciekawe, nie ma wymogu stosowania tych samych płytek w całej aranżacji. Można wybrać różne jej rodzaje, co zwiększy głębię całego projektu. Wybór kolorów, rozmiarów i faktur jest niesamowity, co zadowoli nawet najbardziej wymagających ludzi.

Salon płytek w Katowicach – wszystko w jednym miejscu

Salon płytek w Katowicach ma w swoim wnętrzu ogromne ilości płytek 3D do wyboru, co pozwala na stworzenie takiej łazienki, jakiej się pragnie, bez szukania w różnych sklepach odpowiednich rozwiązań. Ułatwia to pracę, możemy bez problemu zaprojektować łazienkę i kupić materiały w jednym miejscu, dzięki czemu zaoszczędzimy czas i pieniądze. Możliwość załatwienia wszystkiego za jednym zamachem jest bezcenna. Przydaje się także fachowa porada osób, które mają oko do wystroju łazienek. Nie powinno się wstrzymywać z proszeniem o radę, ponieważ dzięki temu możemy zrobić najbardziej satysfakcjonujący dla nas projekt.

Pomysłowa łazienka

Są różne sposoby na zrobienie łazienki, która spełni nasze oczekiwania. W mniejszych pomieszczeniach sprawdzi się zrobienie jednej ściany głównej z płytkami 3D. Dzięki temu rozwiązaniu łazienka wyda się większa i zyska głębię. Jeżeli chcemy dodatkowo poszerzyć wnętrze, to ściana na wprost może być ciemna, z kolei boczne można wyłożyć jasnymi płytkami. Uzyskamy wtedy iluzję powiększenia pomieszczenia.

Duża łazienka skorzysta wizualnie na zastosowaniu ozdobnych ornamentów z płytek 3D w niezagospodarowanych miejscach. Jeżeli mamy pustą ścianę bez szafek, świetnie będzie wyglądał na niej wypukły wzór, który można uformować z różnokolorowych płytek.

Pięknym pomysłem są także różnego rodzaju mozaiki, które stworzymy z małych, specjalnie dobranych płytek. Dla lubiących bardziej ekstrawaganckie pomysły, można dobrać mozaikę z płytek różnej wielkości i ozdobić nimi duży obszar a nawet całą ścianę.

Bardziej konserwatywne potrzeby zapewni prosty, lecz ozdobny pas płytek 3D, które nada pomieszczeniu klasy.

Pomysłowa łazienka – nie takie koszty straszne, jak je malują

Czasem pokutuje wśród ludzi przekonanie, że remont łazienki i pomysłowe jej zaprojektowanie musi dużo kosztować. W dobie rozwiązań technologicznych różnej maści, koszty zakupu materiałów nie są duże a przy ich zakupie często projekt łazienki jest oferowany gratis. Różnorodność płytek 3D i innych, jakie oferuje salon płytek w Katowicach, pozwala na dobór takiego rozwiązania, które spełni nasze oczekiwania wizualne i jednocześnie nie zrujnuje naszego portfela.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *