Kurs SEP w Krakowie

Kurs SEP Kraków cieszy się w ostatnim czasie ogromnym zainteresowaniem wśród osób, które chcą zdobyć uprawnienia elektryczne G1. Dzięki świetnym szkoleniowcom i doskonałym materiałom można podejść do egzaminu państwowego, po którym kursant otrzyma certyfikat upoważniający do pracy przy sieciach, urządzeniach i instalacjach elektroenergetycznych.

Jak wygląda kurs organizowany przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich?

Kurs SEP Kraków sprawdzi się z pewnością u osób, które wykonują na co dzień zawód związany z eksploatacją oraz dozorem urządzeń elektrycznych. Zarówno początkujący, jak i doświadczeni elektrycy będą mieli szansę dowiedzieć się między innymi:

  • jakie istotne zmiany w prawie pojawiły się w ostatnim czasie;
  • jakie sprzęty najlepiej sprawdzają się na co dzień w pracy elektryka;
  • jak tworzyć instalacje i sieci elektroenergetyczne według najnowszych zaleceń,
  • jakie są zasady korzystania z aparatury kontrolno-pomiarowej itp.

Co ciekawe, na taki kurs chętnie zapisują się nie tylko osoby, które na co dzień mają do czynienia z sieciami energetycznymi, ale również młode osoby, które chcą zacząć pracę w branży elektrycznej. Mnóstwo firm także interesuje się kursami SEP, gdyż dzięki nim pracownicy mogą podnieść swoje kwalifikacje i umiejętności, które są niezbędne w codziennej pracy na określonych stanowiskach.

Co warto wiedzieć o kursie?

Osoby posiadające minimum podstawowe wykształcenia, które ukończyły 18 lat, mogą już teraz zapisać się na najbliższy kurs. Mile widziane są także osoby z branży elektrycznej, energetycznej i gazowej, gdyż na zajęciach poruszane są istotne kwestie dotyczące tych dziedzin. Bardzo często biorą udział w tego typu szkoleniach również osoby, które chcą podnieść swoje kwalifikacje lub zdobyć potrzebną wiedzę, wymaganą na danym stanowisku pracy. Dzięki temu, że kursy te prowadzone są przez fachowców z branży, można mieć pewność, iż każdy uczestnik zdobędzie wiedzę teoretyczną i praktyczną, która pozwoli na znalezienie dobrej pracy lub szybki awans. Kurs SEP odbywa się w Krakowie oraz w wielu innych dużych miastach w Polsce. Po określonej liczbie zajęć, uczestnicy kursu mogą podejść do egzaminu kwalifikacyjnego w zakresie eksploatacji. Po ukończeniu szkolenia każda osoba, która otrzyma pozytywni wynik z egzaminu końcowego, otrzyma certyfikat ukończenia kursu.

Najlepsi szkoleniowcy

Bezapelacyjnie kursy organizowane przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich zrzesza najlepszych specjalistów z branży. Przekonało się już o tym fakcie mnóstwo kursantów, którzy wzięli udział w takich szkoleniach przez ostatnie lata. Doświadczona, wykwalifikowana kadra dba o to, by każdy kursant wyniósł sporą dawkę wiedzy i nowych umiejętności, które na pewno przydadzą mu się w pracy. Eksperci chętnie dzielą się z kursantami swoim doświadczeniem, dzięki temu jest to doskonała lekcja, z której warto wynieść jak najwięcej istotnych informacji.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *