Stomatologia Tychy – usługi na najwyższym poziomie

Stan i wygląd zębów mają obecnie ogromny wpływ na wizerunek człowieka nie tylko w jego własnych oczach, ale przede wszystkim w oczach jego otoczenia. Nie da się uchodzić za poważnego, zadbanego człowieka na poziomie jeśli ma się widoczne ubytki czy, co gorsza, braki w uzębieniu. Większość osób jednak chce jeszcze więcej – olśniewającego uzębienia, a takie zapewnić może gabinet Endo-Medica.

Szeroki wybór usług

Obecnie każdy może cieszyć się idealnymi zębami, zarówno jeśli chodzi o ich stan, jak i wygląd, gdyż takie możliwości daje współczesna stomatologia Tychy https://endo-medica.pl/ i wspomniany gabinet. Zabiegi, jakim można się w nim poddać, pozwalają uzyskać efekt niczym u gwiazd z Hollywood. Są to takie działania jak między innymi:

– leczenie zachowawcze,

– uzupełnianie braków w uzębieniu poprzez wszczepianie implantów,

– wybielanie zębów,

– zakładanie licówek.

Dzięki takiej ofercie każdy może poddać się zabiegom, jakich potrzebuje, przy czym oczywiście zawsze można liczyć na poradę doświadczonych stomatologów. Biorą oni pod uwagę nie tylko oczekiwania pacjenta i jego uwarunkowania, ale też budżet, jakim dysponuje, nikt więc nie musi obawiać się zbyt wysokich wydatków. Ogromną zaletą tego gabinetu jest też fakt, że na jego terenie działa pracownia RTG. To oznacza, że pacjenci nie muszą poszukiwać zewnętrznych podmiotów wykonujących takie usługi kiedy muszą wykonać prześwietlenie zęba do leczenia kanałowego czy przed zabiegiem wszczepienia implantu. Pozwala im to zaoszczędzić czas i uniknąć sytuacji, w której przystąpienie do zabiegu odwleka się.

Stomatologia estetyczna – olśniewaj uśmiechem

Szczególną popularnością wśród zaprezentowanych usług cieszą się zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, gdyż dziś już mało komu wystarcza zdrowie zębów, pacjenci chcą też ich perfekcyjnego uśmiechu. Najprędzej można go uzyskać, decydując się na wybielanie zębów. Co ważne, doświadczony gabinet oferuje nie tylko rozjaśnianie szkliwa „żywych” zębów, ale też tzw. martwych, czyli po leczeniu kanałowym, co nie jest regułą w przypadku innych gabinetów.

Kiedy zaś problem obejmuje więcej defektów uzębienia niż tylko przebarwienia szkliwa, stomatolog może doradzić założenie licówek – kompozytowych lub ceramicznych. Te cienkie nakładki naklejane na przednie powierzchnie zębów pozwalają skorygować ich wygląd w zakresie kształtu, wielkości, koloru, a nawet zniwelować diastemy i lekkie wady zgryzu. Można zatem uzyskać efekt idealnego uzębienia w ramach jednego, w dodatku niezbyt kosztownego zabiegu.

Dowiedz się czym kierować się przy wyborze gabinetu stomatologicznego.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *