Dlaczego warto wybrać ściany dźwiękoszczelne marki ESGlas?

Aby wszyscy lokatorzy mogli poczuć się komfortowo we własnym domu lub też mieszkaniu, należy zadbać o to, aby już na etapie samego projektowania budynku dokładnie przeanalizować sąsiedztwo wszystkich pomieszczeń w celu jak najszybszego wyeliminowania źródeł niepożądanych dźwięków. To samo tyczy się również przestrzeni biurowej. W miejscach publicznych trudno jest zapewnić pracownikom zarówno przestrzeń, jak i ciszę niezbędną do prawidłowego wykonywania obowiązków oraz maksymalnego skupienia. Z tego też powodu warto skorzystać z oferty ścian dźwiękoszczelnych firmy ESGlas

Podstawowe zalety montowania ścian dźwiękoszczelnych marki ESGlas

Ściany dźwiękoszczelne ESGlas sprawdzą się nie tylko w biurach, ale i bardziej wymagających przestrzeniach, jak przede wszystkim: sale konferencyjne, a także profesjonalne studia nagraniowe. Jest to również idealne rozwiązanie dla osoby, która chce stworzyć pokój audiofila.

Do ich największych i niepodważalnych zalet należą między innymi: gwarancja prywatności i zapewnienie ciszy niezbędnej do pracy, czy podejmowania działań związanych z realizacją dźwięku w specjalistycznych pomieszczeniach oraz zapewnienie naturalnego oświetlenia. Poza tym ściany dźwiękoszczelne marki ESGlas za sprawą swojego minimalistycznego designu nadają pomieszczeniu bardziej nowoczesnego wyglądu, optycznie powiększając przy tym przestrzeń całego wnętrza. Ściany te mogą ponadto stanowić również interesujący element dekoracyjny, szczególnie gdy ozdobi się je przy pomocy specjalnej folii dekoracyjnej.

Nowoczesne sposoby montowania ścianek dźwiękoszczelnych ESGlas

Ściany dźwiękoszczelne oferowane przez firmę ESGlas gwarantują możliwość doboru tłumienia dźwięku według własnego uznania aż do 52 dB. Co więcej, wymiar szkła, z którego konstruowane są ścianki, pozostaje kwestią całkowicie indywidualną, co oznacza, że jego zadaniem jest między innymi dostosowanie się do osobistych potrzeb każdego klienta. Warto dodać, że fachowcy z firmy ESGlas podczas montażu ścianki dźwiękoszczelnej korzystają ze specjalistycznych narzędzi, jak przede wszystkim urządzenie pomiarowe o nazwie LEICA DISTO 3D, które dokonuje pomiarów z dokładnością do 1 mm. Co więcej, ściany te wykonywane są w dwóch wersjach wedle preferencji konkretnego klienta – przezroczystej lub matowej.

Własne wzory na dźwiękoszczelnych ściankach ESGlas

Dodatkowym plusem skorzystania z oferty ESGlas jest także możliwość samodzielnego doboru dekoracji ściany dźwiękoszczelnej w postaci wzoru na folii dekoracyjnej. W zależności od tego, czy wybierzemy w tym celu logotyp własnej firmy, czy też sięgniemy po najmodniejsze wzory w dziedzinie wystroju wnętrz, wszystkie mogą bez problemu znaleźć się na zamawianej przez nas ściance. Wybór wzorów zależy więc wyłącznie od inwencji i oczekiwań danego klienta, korzystającego z tejże oferty.

Technologia Smart Glass

Szklane ścianki nie muszą być nudne i przygnębiające. Za sprawą kilku rozwiązań estetycznych mogą one stanowić oryginalną ozdobę, nadając jednocześnie pomieszczeniu ciekawego charakteru. W ofercie marki znajdują się między innymi ścianki wyposażone w technologię Smart Glass która zapewnia zmianę przezroczystego materiału w wersję mleczno-białą, którą można w prosty sposób regulować za pomocą dedykowanego pilota. Wszystko to jest możliwe za sprawą zamontowanej wewnątrz specjalnej folii, podłączanej do zasilania. Dzięki wykorzystaniu tej technologii można dosłownie w kilka sekund wpuścić do biura więcej światła lub odseparować się od reszty pomieszczenia.

Wysoka funkcjonalność ścian ESGlas w zgodzie z nowoczesną estetyką

Firma ESGlas wyróżnia się na rynku swym pełnym poszanowania podejściem do klientów, oferując przejrzyste rozwiązania nawet dla najbardziej wymagających spośród nich. Projekt danej ściany wykonywany jest według potrzeb konkretnego zamawiającego w oparciu o wybrane pomieszczenie oraz jego specyfikę. Tworząc plany ścian dźwiękoszczelnych, specjaliści ESGlas mają na uwadze zarówno wszelkie wymagania techniczne i konstrukcyjne, jak i estetykę danego projektu, aby spełniał oczekiwania klienta.

Dowiedz się także o najdziwniejszych technologiach.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *